Zkoušky nanečisto v Jihlavě

Test your English
Univerzita v Cambridge připravila pro své budoucí kandidáty nový testovací systém. Máte-li zájem zjistit, jak na tom jste, podívejte se prosím zde.

Zkoušky nanečisto pro úrovně KET, PET, FCE, CAE a CPE

Zkoušky nanečisto organizujeme pravidelně dvakrát ročně, a to na jaře a na podzim. Chceme tak pomoci zájemcům s rozhodováním, na který termín zkoušky Cambridge Assessment English se přihlásit.

Jarní termín zkoušek nanečisto (březen/duben) je zvolen tak, aby mohl kandidát podle výsledků zvážit, zda se přihlásí ke zkoušce Cambridge English v červnu nebo až v prosinci (u zkoušky FCE také v říjnu).
Podzimní termín zkoušek nanečisto (říjen) by měl pomoci s rozhodnutím, zda jít ke zkoušce v prosinci, či až v březnu

Zkoušky KET/PET/FCE/CAE/CPE nanečisto – JARO 2020

Velmi se omlouváme, ale vzhledem ke skutečnosti, že provoz naší školy je stále určitým způsobem omezen a již nemůžeme stihnout zkoušky nanečisto v takovém termínu, aby vám pomohly v rozhodování, zda jít v červnu ke zkouškám, protože registrace již víceméně končí, rozhodli jsme se v jarním termínu zkoušky nanečisto již nerealizovat. Plánujeme je zorganizovat hned začátkem září, aby byly ku prospěchu těm, kteří by se rádi zúčastnili cambridgeských zkoušek v říjnu.

Děkujeme za pochopení.